Lektoři a hosté

Jaroslav Oster

Oster

Absolvent Fakulty elektrotechniky a informatiky Technickej univerzity v Košiciach působí v oblasti IT ako konzultant pre oblasť informačnej bezpečnosti  v spoločnosti Info consult. Od roku 2000 pôsobí tiež ako súdny znalec pre oblasti IT. Aktívne sa podieľa na rade vzdelávacích a realizačných projektov zameraných na problematiku informačnej bezpečnosti v zdravotníckom sektore, samospráve i komerčnom sektore, vzdelávaní súdnych znalcov. Patrí medzi zakladajúcich členov Slovenskej asociácie informačnej bezpečnosti (SASIB). Autor niekoľkých odborných publikácií a radu článkov v odborných periodikách.

Jaroslav Šindler

sindler_jar

Oblastní manažer pro vzdělávání, Microsoft ČR
Denní kontakt s řediteli i správci ICT ve školách je mojí hlavní náplní práce. I když nyní bývalý učitel Informatiky, základů programování a počítačové grafiky na střední škole se zaměřením na obor ICT, stále se za učitele považuje. Rozvoji vzdělávání a lektorské praxi se věnuje od roku 1994. Má zkušenosti s tvorbou vzdělávacích plánů, osnov a e-learningových materiálů, jak pro školní potřeby, tak pro potřeby rekvalifikačních kurzů a odborných firemních seminářů či školení. Aktivně se věnuje operačním systémům společnosti Microsoft, aplikacím Office, cloudovým službám Office 365 a vývojářským nástrojům. Ovládá grafický software i aplikace určené pro produkci videa.

Jiří Havlík

Havlík

Vystudoval pedagogickou fakultu UJEP v Ústí nad Labem. Má více než 8 letou praxi s výukou na základní i střední škole. Více než 10 let vedl divizi vzdělávání Nakladatelství Fraus a byl ředitelem společnosti AMV o.p.s., která se zabývala DVPP. Na seminářích se specializuje na efektivní zapojení moderních technologií do výuky. Jako koordinátor vedl projekty Vzdělání21 a Flexibook 1:1.
Aktuálně pracuje jako lektor Institutu pro další vzdělávání o.p.s. Od roku 2015 je certifikovaným Google lektorem.

Lukáš Bajer

Bajer

Bývalý učitel angličtiny, češtiny, IT a mediální výchovy na pilotní daltonské škole ZŠ a MŠ Husova (2002 – 2015), ICT koordinátor (7 let), koordinátor ŠVP (4 roky), absolvent PedF MU Brno (AJ – CJ), lektor workshopů pro různé vzdělávací organizace (Asociace českých daltonských škol, Czech Dalton, Partners In Learning Microsoft CZ a SK a STC Microsoft, Akademie moderního vzdělávání, GeG HOA a další), ex-šéfredaktor serveru MítVšeHotovo.cz, blogger, freelance copywriter.

Janek Wagner

janek

Odborný publicista, lektor, šéfredaktor portálu Česká škola. Působí jako lektor ICT od roku 1986, byl učitelem informatiky a ICT správce (postupně na ZŠ, SUPŠ a gymnáziu), člen expertního týmu CERMAT pro přípravu státní maturity z informatiky a člen expertního týmu VÚP pro přípravu RVP G, obor Informatika a ICT. Dlouhodobě se zabývá implementací ICT do škol, výukovými aplikacemi, open-source software a v poslední době především cloudovými technologiemi.